Giorgio Armani Sì Passione

Giorgio Armani Sì Passione er en kraftfuld og sensuel Eau de Parfum, designet til den selvsikre kvinde. Med en intens duft, der emmer af lidenskab og selvtillid, kommer denne parfume i en elegant rød flakon, der indfanger essensen af modernitet og styrke.

Giorgio Armani Sì Passione koster lige nu 731 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 729 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 729 kr (17. juli 2026) og 780 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 731 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Giorgio Armani Armani Si Passione 100 ml
731 kr
+ 39 kr fragt
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Armani Si Passione Edp Spray carton @ 1 bottle x 100 ml
786 kr
Total: 786 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Giorgio Armani Armani Sí Passione 100 ml
895 kr
+ fri fragt
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Emporio Armani Si Passione Eau de Parfum 100ml
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Giorgio Armani Si Passione EDP 100 ml
970 kr
+ fri fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Armani Parfume Sí Passione Edp 100 Ml
1.040 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.080 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Armani Sì Passione Eau De Parfum 100ml
1.105 kr
Total: 1.105 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Giorgio Armani Si Passione Eau De Parfum 100 ml
1.250 kr
+ fri fragt
Total: 1.250 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.0%

Specifikationer

Mærke: Giorgio Armani
Kategori: Parfume og eau de cologne