Giorgio Armani Sí Passione 30 ml

Bedste pris
Stabil pris
411kr
688 krSPAR 40%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Giorgio Armani Sí Passione er en dynamisk og feminin Eau de Parfum, der kombinerer frugtige topnoter af pære og solbær med blomstrende hjertenoter af jasmin og rose. Basen af vanilje og cedertræ giver en varm dybde. Perfekt til kvinden, der udstråler styrke og elegance.

Giorgio Armani Sí Passione 30 ml koster lige nu 411 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 439 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 411 kr (25. juli 2026) og 439 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 411 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Giorgio Armani Si Passione 30 ml
411 kr
+ 39 kr fragt
Total: 450 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Armani Si Passione Edp 30ml
484 kr
Total: 484 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Giorgio Armani Si Passione EDP 30 ml
502 kr
+ fri fragt
Total: 502 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Giorgio Armani Armani Sí Passione 30 ml
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Armani Sì Passione Eau De Parfum 30ml
591 kr
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Giorgio Armani Dameparfume Sí Passione Edp 30 Ml
610 kr
+ 40 kr fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Giorgio Armani Si Passione Eau De Parfum 30 ml
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Armani Si Passione Edp 30ml
688 kr
Total: 688 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Giorgio Armani
Kategori: Parfume og eau de cologne