Giorgio Armani Sì Parfum 50 ml

Giorgio Armani Sì Parfum 50 ml er en elegant og sofistikeret parfume til kvinder. Duften er beskrevet som intens, sensuel og kraftfuld, og repræsenterer en forførende fortolkning af den ikoniske Sì-duft. Perfekt til dig, der ønsker at omfavne selvtillidens kraft og udstråle uendelig elegance.

Giorgio Armani Sì Parfum 50 ml koster lige nu 875 kr. En stigning på 10,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 794 kr. Vores prishistorik bygger på 46 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 794 kr (21. maj 2026) og 875 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 875 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Giorgio Armani Si Parfum 50 ml
875 kr
+ fri fragt
Total: 875 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Giorgio Armani - Sí Parfum - 50 ml
895 kr
+ fri fragt
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Armani Sì Parfum 50ml
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Giorgio Armani Si Parfum 50 ml
1.150 kr
+ fri fragt
Total: 1.150 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Giorgio Armani
Kategori: Parfume og eau de cologne