Giorgio Armani Sì Parfum 30 ml

Giorgio Armani Sì Parfum 30 ml er en parfume til kvinder, der byder på en intens, sensuel og kraftfuld duft. Denne udgave er den mest intense og forførende fortolkning af den ikoniske Sì-duft og fremhæver elegance og femininitet. Perfekt til dig, der ønsker en sofistikeret og elegant parfumeoplevelse.

Giorgio Armani Sì Parfum 30 ml koster lige nu 640 kr. En stigning på 8,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 592 kr. Vores prishistorik bygger på 53 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 592 kr (21. maj 2026) og 679 kr (25. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 640 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Giorgio Armani Si Parfum 30 ml
640 kr
+ fri fragt
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Giorgio Armani - Sí Parfum - 30 ml
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Armani Sì Parfum 30ml
716 kr
Total: 716 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Giorgio Armani Si Parfum 30 ml
800 kr
+ fri fragt
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Giorgio Armani
Kategori: Parfume og eau de cologne