Giorgio Armani Sì Parfum 100 ml

Giorgio Armani Sì Parfum 100 ml er en parfume til kvinder, der ønsker en elegant og sofistikeret duft. Parfumen fremhæver selvtillid og elegance og er en intens og sensuel fortolkning af Sì-duften. Velegnet til dig, der sætter pris på en klassisk og stilfuld duftoplevelse fra Giorgio Armani.

Giorgio Armani Sì Parfum 100 ml koster lige nu 1.195 kr. En stigning på 10,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.085 kr. Vores prishistorik bygger på 46 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.085 kr (21. maj 2026) og 1.195 kr (23. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.195 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Giorgio Armani - Sí Parfum - 100 ml
1.195 kr
+ fri fragt
Total: 1.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Giorgio Armani Si Parfum 100 ml
1.198 kr
+ fri fragt
Total: 1.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Armani Sì Parfum 100ml
1.292 kr
Total: 1.292 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Giorgio Armani
Kategori: Parfume og eau de cologne