Giorgio Armani Si Intense Eau de Parfum 50 ml

Giorgio Armani Si Intense Eau de Parfum er en dragende duft, der kombinerer frisk frugt med bløde blomster i en varm rav-rede. Denne intense parfume fremhæver din femininitet og styrke, og efterlader et uforglemmeligt indtryk. Perfekt til aftener, hvor du ønsker at udstråle elegance og selvsikkerhed.

Giorgio Armani Si Intense Eau de Parfum 50 ml koster lige nu 616 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 578 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 578 kr (16. juni 2026) og 625 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 616 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Giorgio Armani Si Intense EDP 50 ml
616 kr
+ 39 kr fragt
Total: 655 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Armani Si Intense Edp Spray 50 ml
656 kr
Total: 656 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Armani Sì Intense Eau de Parfum til kvinder 50 ml
769 kr
+ 69 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Giorgio Armani Si Intense Eau de Parfum 50 ml
775 kr
+ fri fragt
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Giorgio Armani Si Intense EDP 50 ml
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Armani Sì Eau de Parfum Intense 50 ml
939 kr
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Giorgio Armani Si Eau De Parfum Intense 50 ml
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.8%

Specifikationer

Mærke: Giorgio Armani
Kategori: Parfume og eau de cologne