Giorgio Armani Si Intense Eau de Parfum 30 ml

Giorgio Armani Si Intense Eau de Parfum byder på en dyb og sensuel duftoplevelse. Med en harmoni af friske frugtnoter og betagende blomsteraromaer, fremhæver denne parfume din elegante side. Perfekt til dem, der søger en sofistikeret duft med vedvarende intensitet.

Giorgio Armani Si Intense Eau de Parfum 30 ml koster lige nu 425 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 422 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 422 kr (12. maj 2026) og 474 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 425 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Giorgio Armani Si Intense EDP 30 ml
425 kr
+ 39 kr fragt
Total: 464 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Giorgio Armani Si Intense EDP 30 ml
501 kr
+ fri fragt
Total: 501 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Armani Si Intense Edp Spray Refillable 30 ml
503 kr
Total: 503 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Giorgio Armani Si Intense Eau de Parfum 30 ml
575 kr
+ 39 kr fragt
Total: 614 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Armani Sì Eau de Parfum Intense 30 ml
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Giorgio Armani SÌ Eau De Parfum Intense 30ml
668 kr
+ 39 kr fragt
Total: 707 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Giorgio Armani
Kategori: Parfume og eau de cologne