Giorgio Armani Si Intense Eau de Parfum 100 ml

Giorgio Armani Si Intense Eau de Parfum er en udsøgt og dyb duft, der omfavner moderne femininitet. Med noter af solbærnektar, rose og patchouli skaber den en varm og sensuel aura, perfekt til både dag og aften.

Giorgio Armani Si Intense Eau de Parfum 100 ml koster lige nu 764 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 753 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 753 kr (02. juni 2026) og 835 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 764 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Giorgio Armani Sì EDP Intense 100 ml
764 kr
+ 39 kr fragt
Total: 803 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Giorgio Armani Si Intense EDP 100 ml
1.027 kr
+ fri fragt
Total: 1.027 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Armani Sì Edp Intense 100 Ml
1.080 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.120 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Giorgio Armani Si Intense Eau de Parfum 100 ml
1.095 kr
+ fri fragt
Total: 1.095 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Armani Sì Eau de Parfum Intense 100 ml
1.218 kr
Total: 1.218 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.5%

Specifikationer

Mærke: Giorgio Armani
Kategori: Parfume og eau de cologne