Giorgio Armani Acqua Di Gio Elixir Parfum 50 ml

4.7 (2 anmeldelser)

Giorgio Armani Acqua Di Gio Elixir Eau de Parfum på 50 ml er en moderne fortolkning af den klassiske duft. Denne parfume kombinerer havets friskhed med intense noter, der skaber en maskulin og elegant aura. Perfekt til manden, der ønsker en duft med både dybde og friskhed, ideel til både dag og aften.

Giorgio Armani Acqua Di Gio Elixir Parfum 50 ml koster lige nu 658 kr. En stigning på 5,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 622 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 622 kr (30. april 2026) og 668 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 658 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Armani Acqua Di Gio Elixir Edp Spray 50 ml
658 kr
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Giorgio Armani Acqua Di Gio Elixir Parfum 50 ml
795 kr
+ fri fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Giorgio Armani Acqua Di Gio Elixir Edp Spray
797 kr
+ 39 kr fragt
Total: 836 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Giorgio Armani Acqua di Gio Elixir 50 ml
863 kr
+ fri fragt
Total: 863 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Armani Acqua Di Giò Elixir 50ml
955 kr
Total: 955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Giorgio Armani Acqua Di Gio Elixir Parfum 50 ml
1.100 kr
+ fri fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Giorgio Armani
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Mænd