Gillian Jones Makeup LED Artist Mirror

Gillian Jones Makeup LED Artist Mirror er et elegant og funktionelt spejl, perfekt til makeup-entusiaster. Udstyret med tolv justerbare LED-pærer sikrer det optimal belysning og klarhed. Med sin dekorative ramme og touch-funktion kombinerer det stilfuldt design med praktisk anvendelighed.

Gillian Jones Makeup LED Artist Mirror koster lige nu 710 kr. En stigning på 42,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (27. maj 2026) og 710 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 710 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gillian Jones Makeup Spejl Med Lys Og Touch Hollywood
710 kr
+ 40 kr fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Gillian Jones Hollywood-spejl med justerbart lys
727 kr
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Gillian Jones Makeupspejl 12 LED Hollywood
1.150 kr
+ fri fragt
Total: 1.150 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Gillian Jones Makeup LED Artist Mirror White 10207
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gillian Jones Hollywood mirror with adjustable lights
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: gillian jones
Kategori: Makeupredskaber