Gillian Jones Bordspejl med LED lys

Gillian Jones bordspejl kombinerer stil og funktionalitet med LED lys og en praktisk bakke til opbevaring. Det elegante sorte design passer perfekt ind i ethvert rum, og det justerbare spejl sikrer optimal belysning til din daglige skønhedsrutine.

Gillian Jones Bordspejl med LED lys koster lige nu 286 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 276 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 276 kr (09. juni 2026) og 286 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 286 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Gillian Jones Makeup Table Mirror LED-Light & Tray sort 10212-00
286 kr
+ 39 kr fragt
Total: 325 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gillian Jones Mirror With LED Light and Tray Black
286 kr
+ 39 kr fragt
Total: 325 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Fenomen.dk favicon
Fenomen.dk
Gillian Jones Kosmetikspejl med LED lys sort
350 kr
+ 39 kr fragt
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Gillian Jones Bordspejl Oval LED/Bakke
470 kr
+ fri fragt
Total: 470 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.6%

Specifikationer

Mærke: gillian jones
Kategori: Trylleri og festartikler