Gilleleje Låge X Sort 100x100 cm

Bedste pris
Stabil pris
1.221kr
1.529 krSPAR 20%
hos Haveglad.dk
På lagerLaveste

Gilleleje Låge X er en elegant sort metallåge designet til panelhegn. Den har en dekorativ X-udformning i toppen og er fremstillet i robust 40x40 mm stålprofil med Ø5/5/5 trådfyld. Pulverlakeret i sort for langvarig holdbarhed og æstetisk appel, leveres den med matchende stolper for nem installation.

Gilleleje Låge X Sort 100x100 cm koster lige nu 1.221 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.221 kr (08. april 2026) og 1.221 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.221 kr hos Haveglad.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Haveglad.dk favicon
Haveglad.dk
Låge for panelhegn med Deko X 100 x 100 cm
1.221 kr
+ 699 kr fragt
Total: 1.920 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Låge for panelhegn med deko X, 1000 x 1000 mm inkl. stolper, sort 111-403
1.420 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.469 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Fence-line.dk favicon
Fence-line.dk
Låge X i sort til panelhegn 100x100cm model Gilleleje
1.529 kr
+ 549 kr fragt
Total: 2.078 kr
På lager
Leveringstid: 3-9 dage
Køb nu
Jmkiil.dk favicon
Jmkiil.dk
Låge X i sort 100x100cm inkl. Stolper model Gilleleje
1.529 kr
+ 549 kr fragt
Total: 2.078 kr
På lager
Leveringstid: 3-9 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fence-Line
Kategori: Låger