Gigabyte X870E Aorus Elite

4.7 (227 anmeldelser)

Gigabyte X870E Aorus Elite er et kraftfuldt ATX bundkort, der understøtter de nyeste AMD Ryzen processorer og DDR5 hukommelse. Med avanceret tilslutning som Wi-Fi 7 og 2.5 Gigabit Ethernet, opfylder det alsidige IT-behov. Det tilbyder omfattende udvidelsesmuligheder med flere M.2 slots og diverse PCI Express porte for optimal ydeevne.

Gigabyte X870E Aorus Elite koster lige nu 2.076 kr. En stigning på 3,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.005 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.005 kr (25. maj 2026) og 2.142 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.076 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
GIGABYTE X870E AORUS ELITE Bundkort
2.076 kr
Total: 2.076 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GIGABYTE X870E AORUS ELITE WIFI7 Bundkort AMD X870E AMD AM5
2.076 kr
+ fri fragt
Total: 2.076 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Gigabyte X870E AORUS ELITE ATX AM5 AMD X870E
2.142 kr
Total: 2.142 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Gigabyte X870E AORUS ELITE WIFI7 ATX-bundkort
2.458 kr
Total: 2.458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gigabyte X870E AORUS ELITE ATX AM5 AMD X870E
2.459 kr
+ fri fragt
Total: 2.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gigabyte X870e Aorus Elite Wifi 7 Am5 Atx Bundkort
2.624 kr
Total: 2.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gigabyte X870e Aorus Elite Wifi 7 Am5 Atx Bundkort
2.624 kr
Total: 2.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gigabyte
Kategori: Bundkort