Gigabyte UD1300GM PG5
3.4 (7 anmeldelser)
Gigabyte UD1300GM PG5
+ FRI FRAGT
På lager
Faldet 12.0%
Gigabyte UD1300GM PG5 strømforsyningen leverer en stabil og effektiv 1300W effekt, ideel til high-end gaming- og kreative systemer. Med en ATX-standard og 80 Plus Gold certificering sikrer den pålidelig strømtilførsel og energieffektivitet. Den er udstyret med en 140mm dual ball leje blæser for optimalt køling.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GIGABYTE UD1300GM PG5 Strømforsyning 1300 Watt 140 mm
+ fri fragt
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gigabyte UD1300GM PG5 1300Watt 80 PLUS Gold
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Prishistorik
Faldet 12.0%
Specifikationer
Mærke: Gigabyte
Kategori: Strøm
80 plus-klassificering: 80 PLUS guld
formfaktor: ATX, EPS
funktioner: Modulbaseret
udgangseffekt: 1.300 W