Gigabyte B550M AORUS ELITE

4.8 (1 anmeldelse)
Gigabyte B550M AORUS ELITE
Bedste pris
Faldet 7.8%
640kr
879 krSPAR 27%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Gigabyte B550M AORUS ELITE er ideelt til både gaming og arbejde. Dette Micro-ATX bundkort understøtter 3. generations AMD Ryzen-processorer via AM4 socket og tilbyder hurtig forbindelse med USB 3.2 Gen 1 og Gigabit LAN. Med Dual DDR4 slots og M.2 NVMe support er det klar til krævende opgaver.

Gigabyte B550M AORUS ELITE koster lige nu 640 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 732 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 640 kr (16. juli 2026) og 732 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 640 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Gigabyte B550M AORUS ELITE Micro-ATX AM4 AMD B550
640 kr
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GIGABYTE B550M AORUS ELITE Bundkort AMD B550 AMD AM4
712 kr
+ 39 kr fragt
Total: 751 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gigabyte B550m Aorus Elite Am4 Micro-atx Bundkort
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gigabyte B550m Aorus Elite Am4 Micro-atx Bundkort
774 kr
Total: 774 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Gigabyte B550M AORUS ELITE AM4 mATX-bundkort
870 kr
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gigabyte B550M AORUS ELITE Micro-ATX AM4 AMD B550
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.8%

Specifikationer

Mærke: Gigabyte Technology
Kategori: Bundkort