GIGABYTE AORUS ELITE AE850PM PG5

4.7 (15 anmeldelser)

AORUS ELITE AE850PM PG5 er en kraftfuld 850W strømforsyning designet til gamere og PC-entusiaster. Den leverer stabil ydeevne med ATX12V 3.0 standard og 80 PLUS Platinum effektivitet. Med en 120mm dynamisk blæser sikrer den kølig drift og langvarig holdbarhed.

GIGABYTE AORUS ELITE AE850PM PG5 koster lige nu 927 kr. En stigning på 6,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 867 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 867 kr (16. april 2026) og 945 kr (26. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 927 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
AORUS ELITE AE850PM PG5 850Watt 80 PLUS Platinum
927 kr
Total: 927 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Gigabyte AORUS ELITE P850W PSU
953 kr
Total: 953 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GIGABYTE AORUS ELITE P850W Strømforsyning 850 Watt 120 mm
975 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.014 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
AORUS ELITE AE850PM PG5 850Watt 80 PLUS Platinum
1.179 kr
+ fri fragt
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gigabyte Technology
Kategori: Computer strømforsyninger