ghd Unplugged White

4.0 (1 anmeldelse)

Oplev friheden ved det trådløse ghd Unplugged glattejern i hvid. Ideel til rejser, dette stilfulde glattejern tilbyder effektiv styling med keramisk teknologi og USB-C opladning, uanset hvor du er.

ghd Unplugged White koster lige nu 1.379 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.292 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.292 kr (24. april 2026) og 1.401 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.379 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ghd Unplugged Glattejern Trådløs Hvid
1.379 kr
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GhD Glattejern Unplugged White
1.407 kr
+ fri fragt
Total: 1.407 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ghd Unplugged Styler White 1 piece
1.568 kr
Total: 1.568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ghd Unplugged Glattejern Trådløs Hvid
1.989 kr
+ fri fragt
Total: 1.989 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
ghd Unplugged Cordless Hair Straightener White
2.579 kr
Total: 2.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
ghd Unplugged Styler White
2.586 kr
+ fri fragt
Total: 2.586 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ghd
Kategori: Glattejern