Ghd Unplugged

3.9 (1 anmeldelse)

Ghd Unplugged er et elegant trådløst glattejern, der giver dig friheden til at style dit hår hvor som helst. Med dual-zone teknologi og keramisk belægning sikrer det en jævn varmefordeling for glatte og skinnende resultater. Det kompakte design i mat sort gør det nemt at have med på farten, mens USB-C opladning giver praktisk strømforsyning.

Ghd Unplugged koster lige nu 1.449 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.420 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.420 kr (08. april 2026) og 1.449 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.449 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GhD Glattejern Unplugged Black
1.449 kr
+ fri fragt
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ghd Unplugged Styler Black 1 piece
1.465 kr
Total: 1.465 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ghd Unplugged Glattejern Trådløs Sort
1.513 kr
Total: 1.513 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ghd Unplugged Glattejern Trådløs Sort
1.739 kr
+ fri fragt
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
ghd Unplugged Cordless Hair Straightener Black
2.579 kr
Total: 2.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
ghd Unplugged Cordless Hair Straightener sort
2.586 kr
+ fri fragt
Total: 2.586 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: ghd
Kategori: Glattejern
farve: Black, Pink, White
form: Fladjern
materiale: Keramisk