ghd Platinum+ Styler White

4.6 (10 anmeldelser)
ghd Platinum+ Styler White
Bedste pris
Stabil pris
1.543kr
2.339 krSPAR 34%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

ghd Platinum+ Styler White giver dig præcise og professionelle resultater. Med sin intelligente ultra-zone teknologi tilpasser styleren sig din hårtype, hvilket sikrer skånsom og effektiv styling. Den har en optimal temperatur på 185°C, hvilket beskytter håret og giver et glansfuldt udseende. En 2,7 meter ledning giver dig frihed til at bevæge dig under stylingen.

ghd Platinum+ Styler White koster lige nu 1.543 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.543 kr (07. april 2026) og 1.543 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.543 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ghd Hårglatter Platinum+ White Styler 2,7 M Ledning 185 Grader
1.543 kr
Total: 1.543 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GhD Glattejern platinum+ White
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
ghd Platinum+ Styler White
1.659 kr
+ fri fragt
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ghd Platinum Plus White
1.940 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.980 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ghd Hårglatter Platinum+ White Styler 2,7 M Ledning 185 Grader
2.099 kr
+ fri fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
ghd Platinum+ Hair Straightener White
2.339 kr
Total: 2.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ghd
Kategori: Glattejern