ghd Platinum+ Hair Straightener Black

Bedste pris
Faldet 3.5%
1.441kr
2.339 krSPAR 38%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Ghd Platinum+ Hair Straightener kombinerer avanceret ultra-zone teknologi og præcisionsfræsede plader for at sikre perfekt styling ved 185ºC. Det stilfulde sorte design gør det til et must-have for professionelle resultater derhjemme. Med en automatisk dvalefunktion og universel strømforsyning er dette glattejern både sikkert og praktisk.

ghd Platinum+ Hair Straightener Black koster lige nu 1.441 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.658 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.441 kr (25. juli 2026) og 1.658 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.441 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GhD Glattejern platinum+ Black
1.441 kr
+ fri fragt
Total: 1.441 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Ghd Platinum+ Glattejern Sort
1.629 kr
Total: 1.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
ghd Platinum+ Hair Straightener sort sort
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
ghd Platinum+ Professional Styler Black 1 piece
1.895 kr
Total: 1.895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Ghd Platinum+ Glattejern Sort
1.959 kr
+ fri fragt
Total: 1.959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ghd Platinum Plus Black
2.140 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.180 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
ghd Platinum+ Hair Straightener Black
2.339 kr
Total: 2.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.5%

Specifikationer

Mærke: ghd
Kategori: Glattejern