GF Primofit Overgangsmuffe 2 1/2"

GF Primofit overgangsmuffe er en effektiv løsning til sammenkobling af stålrør uden behov for gevindskæring. Muffen er galvaniseret og velegnet til både nyinstallationer og reparationer, hvilket gør den til et pålideligt valg for professionelle VVS-installationer.

GF Primofit Overgangsmuffe 2 1/2" koster lige nu 1.066 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.025 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.025 kr (29. maj 2026) og 1.079 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.066 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
+GF+ Overgangs muffe primofit 2 1/2"
1.066 kr
+ fri fragt
Total: 1.066 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
GF Primofit kompressions overgangsmuffe 2 1/2"
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Primofit Overgangsmuffe 2 1/2 R.Gevind
1.125 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.164 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
GF Primofit kompressions overgangsmuffe 2 1/2"
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
GF Primofit kompressions overgangsmuffe 2 1/2"
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GF Primofit overgangsmuffe 2.1/2 til stålrør
2.758 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.837 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.7%

Specifikationer

Mærke: Gf Georg Fischer
Kategori: Røradaptere og bøsninger