GEYSER by ID Herre Hybridjakke

Bedste pris
Stabil pris
525kr
650 krSPAR 19%
hos Specialbutikken
På lagerLaveste

GEYSER by ID Herre Hybridjakke er en sporty og komfortabel jakke med let quiltet vindtæt front, bag og ærmer. Jakken har vattering af THERMOLITE T-DOWN, der er fremstillet af genbrugte plastikflasker. Den kombineres med blød 4-vejs stretch for optimal komfort og bevægelsesfrihed, hvilket gør den velegnet til både hverdagsbrug og udendørs aktiviteter.

GEYSER by ID Herre Hybridjakke koster lige nu 525 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 525 kr (09. maj 2026) og 525 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 525 kr hos Specialbutikken.

Sammenlign priser

Bedste pris
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Id Geyser Hybrid Jakke
525 kr
+ 55 kr fragt
Total: 580 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
ID GEYSER hybrid jacket | Herre G21032
530 kr
+ 42 kr fragt
Total: 572 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Hybrid Jakke, Herre, Sort G21032
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Dansk - vi klæ´r familien på favicon
Dansk - vi klæ´r familien på
GEYSER by ID Herre Hybridjakke - Sort - 2XL
650 kr
+ 39 kr fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 2 - 4 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ID