Geoff Anderson Thermal 3 Overall

Bedste pris
Stabil pris
995kr
1.499 krSPAR 34%
hos Almas Park & Fritid
På lagerFri fragtLaveste

Geoff Anderson Thermal 3 Overall er det ideelle mellemlag til kolde dage. Lavet med Polartec genanvendelsesteknologi kombinerer det komfort og bæredygtighed. Med sin åndbare og strækbare konstruktion er det perfekt til fisketure eller anden udendørsaktivitet.

Geoff Anderson Thermal 3 Overall koster lige nu 995 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 995 kr (01. marts 2026) og 995 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 995 kr hos Almas Park & Fritid.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Geoff Anderson Thermal 3 Overall M
995 kr
+ fri fragt
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Geoff Anderson Thermal 3 Overall Sort
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Lystfisk DK favicon
Lystfisk DK
Geoff Anderson Thermal300 overall-M
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Geoff Anderson Thermal 300 Overall M
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Geoff Anderson
Kategori: Overalls