Gense Old Farmer Classic Steakbestik 12 dele

Gense Old Farmer Classic steakbestik kombinerer tidløst design og funktionalitet. Fremstillet af rustfrit stål og træ, er det ideelt til både grillmad og stegte retter. Ergonomiske skaft i ædeltræslaminat sikrer et komfortabelt greb, mens den medfølgende trææske gør opbevaringen enkel.

Gense Old Farmer Classic Steakbestik 12 dele koster lige nu 939 kr. En stigning på 17,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (12. april 2026) og 939 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 939 kr hos Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør.

Sammenlign priser

Bedste pris
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Gense Old Farmer Classic Steakbestik/grillbestik 12 Dele Træ/stål
939 kr
+ 19 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Gense Old farmer classic Steakbestik/grillbestik 12 dele Træ/Stål
1.000 kr
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gense Old Farmer Classic steak/grill cutlery 12 pcs
1.102 kr
+ fri fragt
Total: 1.102 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Gense Old Farmer Classic steakbestik Brun/sort 12 dele
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Gense Old Farmer Classic steakbestik Brun/Sort
1.149 kr
+ 43 kr fragt
Total: 1.192 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Gense Old farmer steak-/grillbestik 12 dele Træ/stål : Erling Christensen Møbler
1.240 kr
+ fri fragt
Total: 1.240 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gense
Kategori: Spisebestiksæt