Gense Old Farmer Black Steakbestik 12 dele

Gense Old Farmer Black steakbestik er designet af Bent Severin og kombinerer funktionalitet med æstetik og holdbarhed. Bestikket, med knive og gafler i rustfrit stål og sorte POM-plastskafter, er perfekt til grill- og steakretter. Det leveres i en elegant trææske, der også fungerer som opbevaring.

Gense Old Farmer Black Steakbestik 12 dele koster lige nu 879 kr. En stigning på 10,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (01. april 2026) og 879 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 879 kr hos Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør.

Sammenlign priser

Bedste pris
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør favicon
Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
Gense Old Farmer Black Steakbestik/grillbestik 12 Dele Sort/stål
879 kr
+ 19 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Gense Old Farmer black Steakbestik/grillbestik 12 dele Sort/Stål
959 kr
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gense Old Farmer Black steak/grill cutlery 12 pcs
1.102 kr
+ fri fragt
Total: 1.102 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Gense Old Farmer Steak/grill Bestik sort 12 dele
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Gense Old Farmer Steak/grill Bestik Sort 12 dele
1.149 kr
+ 43 kr fragt
Total: 1.192 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Gense Old Farmer black Steakbestik/grillbestik 12 dele Sort/Stål
1.175 kr
+ fri fragt
Total: 1.175 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Gense Old farmer steak-/grillbestik 12 dele Sort/stål : Erling Christensen Møbler
1.190 kr
+ fri fragt
Total: 1.190 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gense
Kategori: Spisebestiksæt