Geberit Svømmeventil Type 360

Geberit Svømmeventil Type 360 er designet til effektive vandinstallationer med 1/2" tilslutning nede. Ventilen er fremstillet med en kunststof nippel, der sikrer holdbarhed og pålidelighed i brug. Ideel til brug i badeværelsesinstallationer, hvor præcision og kvalitet er afgørende.

Geberit Svømmeventil Type 360 koster lige nu 390 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 384 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 384 kr (12. maj 2026) og 395 kr (27. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 390 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Geberit svømmeventil type 360 vandtils. nede 1/2"
390 kr
+ 39 kr fragt
Total: 429 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Geberit svmmeventil type 360, vandtilslutning nede, 1/2"
411 kr
+ 39 kr fragt
Total: 450 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GEBERIT svømmeventil 1/2 vandtilgang i bunden
426 kr
+ 78 kr fragt
Total: 504 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Svømmeventil 1/2" Tilslutning Ned
427 kr
+ 64 kr fragt
Total: 491 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GEBERIT svømmeventil 1/2 vandtilgang i bunden
461 kr
+ 79 kr fragt
Total: 540 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Hjem og have