Geberit Skyllegarniture 240114

Geberit Skyllegarniture 240114 er specialdesignet til ældre indbygningscisterner med frontbetjening. Dette skyllegarniture understøtter enkelt-skyl, hvilket sikrer effektiv og pålidelig skylning hver gang. Det er en ideel løsning til dig, der ønsker at opretholde funktionaliteten i ældre badeværelsesinstallationer.

Geberit Skyllegarniture 240114 koster lige nu 246 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 243 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 243 kr (12. maj 2026) og 264 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 246 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Geberit skyllegarniture til ældre indbygningscisterner
246 kr
+ 39 kr fragt
Total: 285 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Geberit Skyllegarniture t/Ældre indbygningcisterne
269 kr
+ 49 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Geberit skyllegarniture til indb.
270 kr
+ 39 kr fragt
Total: 309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GEBERIT Skyllegarniture til ældre indbygningscisterner
277 kr
+ 78 kr fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GEBERIT Skyllegarniture til ældre indbygningscisterner
284 kr
+ 79 kr fragt
Total: 363 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Geberit Skyllegarniture Uni. Teleskop 240.114
359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Geberit skyllegarniture ældre enkeltskyls indbygningscisterner
359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Geberit skyllegarniture t/indbygningscisterne t/ældre modeller
375 kr
+ 39 kr fragt
Total: 414 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Afløb