Geberit Sigma30 Betjeningsplade

Bedste pris
Stabil pris
548kr
799 krSPAR 31%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Geberit Sigma30 betjeningsplade kombinerer funktionalitet og stil med et elegant hvidt og krom design. Ideel til moderne badeværelser, den tilbyder dobbeltskyl for optimal vandbesparelse. Det enkle design matcher let med forskellige indretningsstile, hvilket gør det til et populært valg for både nye installationer og renoveringer.

Geberit Sigma30 Betjeningsplade koster lige nu 548 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 577 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 548 kr (16. juni 2026) og 577 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 548 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Geberit betjeningsplade sigma20 hvid/blankkrom/hvid
548 kr
+ 39 kr fragt
Total: 587 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade, hvid/krom
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade, hvid/krom
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Geberit Sigma20 Square betjeningsplader, krom/hvid
630 kr
+ 39 kr fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sigma20 Hvid Betjeningsplade
689 kr
+ 64 kr fragt
Total: 753 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GEBERIT SIGMA30 betjeningsplade hvid/krom/hvid
736 kr
+ 79 kr fragt
Total: 815 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade, hvid/krom
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Skyllehåndtag til cisterne