Geberit Sigma20 Betjeningsplade

Geberit Sigma20 betjeningsplade er en elegant løsning til dit badeværelse. Den fås i sort med en mat finish og har en praktisk 2-skyls-teknik, der sikrer effektiv skylning. Pladen er designet til frontbetjente indbygningscisterner og tilføjer et stilrent udtryk til rummet.

Geberit Sigma20 Betjeningsplade koster lige nu 1.061 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.028 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.028 kr (05. juni 2026) og 1.134 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.061 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Geberit sigma20 betjeningsplade 246 x 164 x 12 mm mat sort/sort easy-to-clean-belagt
1.061 kr
+ fri fragt
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, mat sort/sort
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Geberit Sigma20 Round betjeningsplade, sort/mat sort
1.188 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.227 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, mat sort/sort
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GEBERIT SIGMA20 betjeningsplade 246x164x12mm sort
1.363 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.442 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, mat sort/sort
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.2%

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Skyllehåndtag til cisterne