Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade

Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade i mat hvid tilbyder et stilrent design til moderne badeværelser. Den harmonerer perfekt med væghængte toiletter og giver en elegant finish. Med sin let-at-rengøre overflade sikres der både funktionalitet og æstetik.

Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade koster lige nu 1.267 kr. En stigning på 9,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.161 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.161 kr (07. april 2026) og 1.299 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.267 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Geberit sigma30 betjeningsplade 246 x 164 x 12 mm mat hvid easy-to-clean-belagt
1.267 kr
+ fri fragt
Total: 1.267 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade, mat hvid/hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Geberit Sigma20 Square betjeningsplader, hvid/mat hvid
1.330 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GEBERIT SIGMA30 betjeningsplade 246x164x12mm hvid/mathvid
1.528 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.607 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade, mat hvid/hvid
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Geberit Sigma 20 Square betjeningsplade, mat hvid/hvid
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.7%

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Skyllehåndtag til cisterne