Geberit Sigma 20 Round

4.6 (1 anmeldelse)

Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade i sort/krom tilbyder et stilrent og funktionelt design til dit badeværelse. Med to runde trykknapper kombinerer den moderne æstetik med brugervenlighed, hvilket gør den ideel til daglig brug. Den solide konstruktion sikrer, at pladen forbliver en pålidelig del af din toiletinstallation.

Geberit Sigma 20 Round koster lige nu 519 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 509 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 509 kr (21. maj 2026) og 548 kr (31. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 519 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Geberit Betjeningsplade geberit sigma 20 sort krom sort
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, sort /krom
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Geberit Sigma20 Round betjeningsplade, krom/sort
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GEBERIT SIGMA20 betjeningsplade blank sort-krom
698 kr
+ 79 kr fragt
Total: 777 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, sort/krom
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, sort /krom
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Skyllehåndtag til cisterne