Geberit Sigma 20 Betjeningsplade

Geberit Sigma 20 betjeningspladen er designet til at passe frontbetjente cisterner. Med sin elegante krom-mat krom finish og dobbelt skyllefunktion, tilbyder den både stil og funktionalitet til moderne badeværelser.

Geberit Sigma 20 Betjeningsplade koster lige nu 738 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 724 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 724 kr (21. maj 2026) og 739 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 738 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Geberit Betjeningsplade geberit sigma 20 krom matkrom krom
738 kr
+ 39 kr fragt
Total: 777 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, krom/mat krom
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, krom/mat krom
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Geberit Sigma20 Round betjeningsplade, krom/krom
873 kr
+ 39 kr fragt
Total: 912 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, krom/mat krom
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GEBERIT SIGMA20 betjeningsplade krom-mat krom-krom
984 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.063 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Skyllehåndtag til cisterne