Geberit Sigma 20

Geberit Sigma 20 betjeningsplade kombinerer stil og funktionalitet til dit badeværelse. Denne plade er lavet af børstet rustfrit stål og passer perfekt til frontbetjente indbygningscisterner med 2-skyls-teknik. Det moderne design passer ubesværet ind i enhver badeværelsesindretning.

Geberit Sigma 20 koster lige nu 1.176 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.154 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.154 kr (21. maj 2026) og 1.259 kr (15. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.176 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Geberit Betjeningsplade geberit sigma 20 børstet blank børstet
1.176 kr
+ fri fragt
Total: 1.176 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Geberit Sigma20 Round betjeningsplade, krom/brstet krom
1.259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, børstet/poleret rustfrit stål
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, børstet/poleret rustfrit stål
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Geberit Sigma 20 Round betjeningsplade, børstet/poleret rustfrit stål
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GEBERIT SIGMA20 betjeningsplade børstet stål blank stål-børstet stål
1.516 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.595 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Skyllehåndtag til cisterne