Geberit Mapress Tee FZ 76,1 mm

Bedste pris
Stabil pris
528kr
1.760 krSPAR 70%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Geberit Mapress Tee FZ 76,1 mm er ideel til varmeanlæg og kølesystemer. Den er udstyret med en presseindikator og en tætningsring af CIIR, hvilket sikrer nem installation og en pålidelig tætning. Velegnet til klimatekniske områder og sprinkleranlæg, men ikke til drikkevandsledninger.

Geberit Mapress Tee FZ 76,1 mm koster lige nu 528 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 533 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 528 kr (16. april 2026) og 533 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 528 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Geberit Mapress tee FZ 76x¾x76 mm M/M
528 kr
+ 39 kr fragt
Total: 567 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Tee Fz 76,1-3/4-76,1Mm Mapress
583 kr
+ 64 kr fragt
Total: 647 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 76,1 mm 3/4
616 kr
+ 78 kr fragt
Total: 694 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GEBERIT Mapress FZ t-stykke 76,1 mm 3/4
1.760 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Røradaptere og bøsninger