Geberit iCon Væghængt Toilet

Geberit iCon væghængt toilet er det perfekte valg til det moderne badeværelse. Med sin skjulte montering og Rimfree design, sikrer det nem rengøring og en strømlinet æstetik. Det kompakte design frigør plads og tilføjer elegance til både store og små badeværelser.

Geberit iCon Væghængt Toilet koster lige nu 2.472 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.428 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.428 kr (07. juli 2026) og 2.472 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.472 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Geberit icon væghængt toilet, skjult montering, rimfree: t=53cm, hvid / keratect
2.472 kr
+ fri fragt
Total: 2.472 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Geberit iCon væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Hngeskl iCon hvid/KeraTect
2.649 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Geberit iCon væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
2.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Geberit iCon væghængt toilet, uden skyllekant, rengøringsvenlig, hvid
3.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.798 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GEBERIT Icon hængetoiletskål 355x530x330mm t/indb. cist hvid KeraTect
3.366 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.445 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.6%

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter