Geberit iCon toiletsæde

Forbedr dit badeværelses komfort med Geberit iCon toiletsæde. Det er fremstillet i robust, hvid duroplast og har en soft close funktion, der sikrer en stille og langsom lukning. Inklusiv forkromede beslag, passer det perfekt til Geberit iCon toiletter.

Geberit iCon toiletsæde koster lige nu 1.099 kr. En stigning på 6,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.032 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.032 kr (23. juni 2026) og 1.199 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Geberit iCon toiletbræt, soft close, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Geberit iCon toiletsde, 355x440x45mm, softclose med lg, duroplast, hvid
1.322 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.361 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GEBERIT Icon toiletsæde med Softclose, 355x440x45mm hvid
1.340 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.419 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Geberit iCon toiletsæde, soft close, hvid
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Geberit iCon toiletbræt, soft close, hvid
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.5%

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toilet- og bidetsæder