Geberit iCon

Laveste pris nogensinde
Geberit iCon
4.499 kr
+ 499 kr fragt
På lager
Stabil pris

Geberit iCon væghængt toilet i flot design Geberit iCon er et stilrent og pladsbesparende væghængt toilet, der passer perfekt til mindre badeværelser og gæstetoiletter. Uden skyllekant er det både hygiejnisk og nemt at holde rent. Den kompakte dybde på 49

Prisudviklingen for Geberit iCon bygger på 6 prisobservationer. Den laveste registrerede pris var 4.499 kr (09. maj 2026), mens den højeste pris nåede 4.499 kr (09. maj 2026). Den seneste prisregistrering i dag er 4.499 kr, hvilket er den laveste pris, der nogensinde er registreret.

Den billigste pris lige nu er 4.499 kr hos CompletVVS.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Geberit iCon væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
4.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.998 kr
På lager
Leveringstid: 16-18 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Geberit iCon væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
5.136 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.635 kr
På lager
Leveringstid: 16-18 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Geberit iCon væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
5.189 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.688 kr
På lager
Leveringstid: 16-18 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toiletter og bideter