Geberit Excentrisk Ferulegarniture Ø 90 mm

Geberit Excentrisk Ferulegarniture Ø 90 mm er designet med en brugervenlig forskydning på op til 2,5 cm, der gør det nemt at tilpasse installationer. Det er ideelt til badeværelsesprojekter, hvor præcision er afgørende, og sikrer en fleksibel løsning til dit afløbssystem.

Geberit Excentrisk Ferulegarniture Ø 90 mm koster lige nu 1.099 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.033 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.033 kr (07. juli 2026) og 1.185 kr (31. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Geberit excentrisk ferulegarniture Ø90 mm
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Geberit excentrisk ferulegarniture ø 90 405.116.00.1
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Geberit excentrisk ferulegarniture forskydning
1.215 kr
+ fri fragt
Total: 1.215 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GEBERIT excentrisk PEH ferulegarnituresæt til væghængt WC
1.363 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.442 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Geberit Excentrisk ferulegarniture Ø 90 mm
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.9%

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Vandlåse