Geberit CleanLine montagesæt

Bedste pris
Faldet 6.1%
490kr
729 krSPAR 33%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Geberit CleanLine montagesæt tilbyder et innovativt design med diskrete linjer, der gør afløbsinstallationen enkel og nem at rengøre. Det todelte design sikrer hurtig og effektiv installation. Ideel til moderne badeværelser.

Geberit CleanLine montagesæt koster lige nu 490 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 549 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 490 kr (03. juli 2026) og 549 kr (03. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 490 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Geberit CleanLine montagesæt, underdel, uden vandlås, Ø50 mm
490 kr
+ 39 kr fragt
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Geberit Cleanline indbygningsdel Ø50 lodret
522 kr
+ 39 kr fragt
Total: 561 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Geberit CleanLine montagesæt, underdel, uden vandlås, Ø50 mm
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Geberit CleanLine indbygningsdel, 40 mm
561 kr
+ 39 kr fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GEBERIT Cleanline Indbygningsdel til installation gennem gulvet
663 kr
+ 79 kr fragt
Total: 742 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Geberit CleanLine montagesæt, underdel, uden vandlås, Ø50 mm
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.1%

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Afløb