Geberit CleanLine Indbygningsdel

Bedste pris
Faldet 5.3%
1.127kr
1.599 krSPAR 30%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Geberit CleanLine indbygningsdelen er designet til nem installation og vedligeholdelse af gulvafløb. Med en diameter på 50 mm sikrer den effektiv dræning og passer perfekt til moderne badeværelsesdesign. Ideel til integration i bygninger, og kompatibel med CleanLine afløbsrender.

Geberit CleanLine Indbygningsdel koster lige nu 1.127 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.297 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.127 kr (03. juli 2026) og 1.297 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.127 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Geberit CleanLine montagesæt, underdel, Ø50 mm
1.127 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.166 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Geberit cleanline indbygningsdel ø50
1.253 kr
+ fri fragt
Total: 1.253 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Geberit CleanLine indbygningsdel med vandls, 50 mm
1.282 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.321 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Geberit CleanLine montagesæt, underdel, Ø50 mm
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GEBERIT Cleanline Indbygningsdel til betonhøjde ved indløb 90-200 mm
1.494 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.573 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Geberit CleanLine montagesæt, underdel, Ø50 mm
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.3%

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Afløb