Geberit Acanto toiletsæde

Geberit Acanto toiletsæde kombinerer et moderne design med praktiske funktioner som softclose, der sikrer en lydløs lukning, og quickrelease, der gør det nemt at afmontere og rengøre sædet. Fremstillet i holdbart hvidt duroplast, er det et ideelt valg til ethvert stilfuldt badeværelse.

Geberit Acanto toiletsæde koster lige nu 1.199 kr. En stigning på 9,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.099 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (07. juli 2026) og 1.289 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Geberit Acanto toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Geberit Acanto toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Geberit Acanto toiletsde, Softclose, Quick Release
1.323 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.362 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Geberit acanto toiletsæde 350x437x49mm hvid duroplast
1.324 kr
+ fri fragt
Total: 1.324 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GEBERIT ACANTO toiletsæde med softclose 350x437x49mm hvid
1.413 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.492 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Geberit Acanto toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.6%

Specifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Toilet- og bidetsæder