GBC Foton 30 Refill Film 75mic

GBC Foton 30 Refill Film er en præcis lamineringsløsning til dine dokumenter. Med en tykkelse på 75 mikron sikrer denne film en klar og farverig finish, der beskytter dine papirer og forlænger deres levetid. Perfekt til kontorbrug, nem at skifte takket være sin kompatibilitet med genopfyldbare kassetter.

GBC Foton 30 Refill Film 75mic koster lige nu 565 kr. En stigning på 15,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 488 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 488 kr (18. maj 2026) og 565 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 565 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
Lamineringsfilm refill Foton 30 75my
565 kr
+ fri fragt
Total: 565 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gbc Refill Film 75mic Foton 30
611 kr
Total: 611 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gbc Refill Film 75mic Foton 30
611 kr
Total: 611 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Lamineringslomme 75mic refill t/Foton 30
613 kr
+ fri fragt
Total: 613 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GBC Foton 30 genopfyldnings 75 mikron skinnende lamineringsrulle til genopfylbar kassette
751 kr
+ 39 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
GBC Foton lamineringsrulle
870 kr
+ fri fragt
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: GBC
Kategori: Lamineringsfilm, lommer og ark