GBC Foton 30 lamineringskassette

GBC Foton 30 lamineringskassette er en genopfyldelig kassette designet til brug med den automatiske GBC Foton 30 lamineringsmaskine. Den leveres med en 100 mikron skinnende lamineringsrulle og kan laminere op til 190 A4-ark. Kassetten gør det nemt at beskytte og bevare dine dokumenter med et professionelt, højglans resultat.

GBC Foton 30 lamineringskassette koster lige nu 698 kr. En stigning på 16,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 600 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 600 kr (15. maj 2026) og 698 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 698 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
Lamineringskassette Foton 30 100my
698 kr
+ fri fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GBC Foton 30 genopfyldelig kassette med 100 mikron lamineringsrulle skinnende
842 kr
+ 39 kr fragt
Total: 881 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Lamineringskassette refills, højglans film, 100mic t/Foton 30
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
GBC Foton 30 lamineringskasset
905 kr
+ fri fragt
Total: 905 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Redoffice Konpap
Kategori: Tonere og inkjetpatroner