GBC Foton 30 Lamineringskassette

GBC Foton 30 lamineringskassette tilbyder præcis og professionel laminering med sin 75 mikron tykke film. Kassettens genopfyldelige design gør den ideel til hyppig brug, mens den nemme isætning sikrer en problemfri brugeroplevelse. Optimér dine dokumenter med en skinnende finish, der beskytter mod daglig slid og skader.

GBC Foton 30 Lamineringskassette koster lige nu 698 kr. En stigning på 24,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 561 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 561 kr (21. juni 2026) og 805 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 698 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
Lamineringskassette Foton 30 75my
698 kr
+ fri fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GBC Foton 30 genopfyldelig kassette med 75 mikron lamineringsrulle skinnende
734 kr
+ 39 kr fragt
Total: 773 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gbc Lamnate Kassett 75mic Genopfyldning Foton 30
806 kr
Total: 806 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Gbc Lamnate Kassett 75mic Genopfyldning Foton 30
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
GBC Foton 30 lamineringskasset
893 kr
+ fri fragt
Total: 893 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Lamineringskassette refills 75 mic t/Foton 30
906 kr
+ fri fragt
Total: 906 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: GBC
Kategori: Lamineringsfilm, lommer og ark