GBC Foton 30 lamineringskassette 125my

GBC Foton 30 lamineringskassette 125my er designet til brug med den automatiske GBC Foton 30 lamineringsmaskine. Kassetten er genopfyldelig og leveres med en 125 mikron skinnende lamineringsrulle. Den kan laminere op til 150 A4-ark og beskytter dine dokumenter med en højglans finish. Let at isætte og ideel til kontorbrug, hvor mange dokumenter skal lamineres effektivt.

GBC Foton 30 lamineringskassette 125my koster lige nu 698 kr. En stigning på 16,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 602 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 602 kr (14. maj 2026) og 698 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 698 kr hos Officely.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
Lamineringskassette Foton 30 125my
698 kr
+ fri fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
GBC Foton 30 genopfyldelig kassette med 125 mikron lamineringsrulle skinnende
842 kr
+ 39 kr fragt
Total: 881 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Lamineringskassette refills, højglansfilm, 125mic t/Foton 30
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
GBC Foton 30 lamineringskasset
905 kr
+ fri fragt
Total: 905 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Redoffice Konpap
Kategori: Kontorudstyr