Gateway1 Woodwalker Lady 17"

4.6 (16 anmeldelser)
Gateway1 Woodwalker Lady 17"
Bedste pris
Stabil pris
844kr
1.200 krSPAR 30%
hos Friluft DK
På lagerFri fragtLaveste

Gateway1 Woodwalker Lady 17" er en letvægtsgummistøvle til kvinder med 4 mm neoprenforing, som holder fødderne varme. Støvlen har en isolerende og stødabsorberende sål med groft mønster for optimalt vejgreb på forskellige underlag. Den er 100% vandtæt og egner sig til jagt, skovture, havearbejde og andre udendørsaktiviteter, hvor komfort og kvalitet er i fokus. Skaftet kan bukkes ned for fleksibilitet. Bemærk, at modellen er lille i størrelsen, så det anbefales at vælge en størrelse større.

Gateway1 Woodwalker Lady 17" koster lige nu 844 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 15,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 999 kr. Vores prishistorik bygger på 48 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 844 kr (03. juni 2026) og 999 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 844 kr hos Friluft DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Friluft DK favicon
Friluft DK
Gateway1 Woodwalker Lady 17" 41
844 kr
Total: 844 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Gateway1 Woodwalker Lady 17" 4 mm neopren
844 kr
+ 39 kr fragt
Total: 883 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Rider Sport Rideudstyr favicon
Rider Sport Rideudstyr
Gateway Woodwalker Lady 17" 4mm Brun 41
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Woodwalker Lady 17" 4mm gummistøvler 41 Dark Brown
1.095 kr
+ fri fragt
Total: 1.095 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Gateway Woodwalker Lady 17 tommer 4 mm, Dark Brown
1.200 kr
+ fri fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gateway1
Kategori: Sko