Gateway1 Woodbeater 18”

Bedste pris
Stabil pris
1.089kr
1.399 krSPAR 22%
hos Lystfisk DK
På lagerFri fragtLaveste

Gateway1 Woodbeater 18” gummistøvler kombinerer robusthed og komfort. Med effektiv isolering mod kulde ned til -40°C og en fleksibel spandex overdel, sikrer de både varme og nem af- og påtagning, selv til større lægstørrelser.

Gateway1 Woodbeater 18” koster lige nu 1.089 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.089 kr (01. marts 2026) og 1.089 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.089 kr hos Lystfisk DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lystfisk DK favicon
Lystfisk DK
Gateway1 Woodbeater 18" 7mm-46
1.089 kr
Total: 1.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
Gateway1 - Woodbeater 18” (Grøn) - 46
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Gateway1 Woodbeater 18" 7 mm Neopren
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Gateway1 Woodbeater 18 Gummistøvle 46
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gateway1
Kategori: Sko