Gateway Ascot Lady 6 Sort

Gateway Ascot Lady 6 er en stilfuld og funktionel gummistøvle til kvinder. Den er kortskaftet og nem at træde i, hvilket gør den ideel til regnfulde dage. Støvlens ydersål med ekstra greb sikrer stabilitet på både bløde og våde underlag, mens indersålens komfort gør den perfekt til både daglig brug og naturoplevelser.

Gateway Ascot Lady 6 Sort koster lige nu 399 kr. En stigning på 14,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 349 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 349 kr (27. april 2026) og 399 kr (27. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Sportdres Fiskegrej.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Gateway Ascot Lady 6 3mm Sort
399 kr
+ 59 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
Gateway1 Ascot Lady 6” 39
499 kr
Total: 499 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Gateway Ascot Lady 6 3mm, Black
520 kr
+ fri fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Gateway1 Ascot Lady Støvler 6" 3mm.
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Gateway Ascot Lady 6" 3mm gummistøvle 39 Sort
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gateway
Kategori: Sko