Gateway Ascot Lady 6 3mm Sort

Bedste pris
Stabil pris
399kr
649 krSPAR 39%
hos Sportdres Fiskegrej.dk
På lagerLaveste

Gateway Ascot Lady 6' neoprenstøvler er designet til kvinder, der søger både komfort og stil. Med en 3mm tykkelse er disse støvler ideelle til udendørsaktiviteter og sikrer, at fødderne forbliver tørre og varme i våde forhold. Den sorte farve gør dem alsidige og lette at kombinere med forskellige outfits.

Gateway Ascot Lady 6 3mm Sort koster lige nu 399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (17. marts 2026) og 399 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Sportdres Fiskegrej.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Gateway Ascot Lady 6' 3mm Sort
399 kr
+ 59 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
Gateway1 Ascot Lady 6” 41
499 kr
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Gateway Ascot Lady 6 3mm, Black
520 kr
+ fri fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Gateway1 Ascot Lady Støvler 6" 3mm.
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Gateway Ascot Lady 6" 3mm gummistøvle 41 Sort
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gateway
Kategori: Sko