Gateway Ascot Lady 6

5.0 (4 anmeldelser)

Gateway Ascot Lady 6 støvler kombinerer stil og funktionalitet. Med solidt 3mm neoprenmateriale og et elegant sort design, giver de optimal komfort og beskyttelse under udendørs aktiviteter. Perfekte til hverdagsbrug i udfordrende terræn.

Gateway Ascot Lady 6 koster lige nu 399 kr. En stigning på 14,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 349 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 349 kr (27. april 2026) og 399 kr (17. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Sportdres Fiskegrej.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Gateway Ascot Lady 6' 3mm Sort
399 kr
+ 59 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
Gateway1 Ascot Lady 6” 38
499 kr
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lystfisk DK favicon
Lystfisk DK
Gateway1 Ascot Lady 6"-Black-38
499 kr
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Gateway Ascot Lady 6 3mm, Black
520 kr
+ fri fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Gateway1 Ascot Lady Støvler 6" 3mm.
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Wolf Tactical favicon
Wolf Tactical
Gateway Ascot Lady 6" 3mm gummistøvle 38 Sort
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 14.3%

Specifikationer

Mærke: Gateway
Kategori: Sko